Serdecznie zapraszamy na

22.05.2024r. o godz. 15.30

ATRAKCJE:

• Występ artystyczny dzieci
  • zabawy taneczne z instruktorem ZUMBY
  • Zabawy integracyjne z harcerzami
  • Konkurs „MAM TALENT”
  • Loteria fantowa
  • Zabawy w kącikach: plastycznym i sportowym
  • Malowanie twarzy
  • Tatuaże
  • Zaplatanie kolorowych warkoczyków
  • Kiełbaska z grilla
  • Degustacja ciasta, kawa, herbata
  • Gry i zabawy przy muzyce

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

Dyżur wakacyjny odbędzie się od 01.08.-30.08.2024r.

termin składania wniosków: od 08.05.- 17.05

Wszystkie pozostałe informacje zostaną przesłane drogą e-mail.

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

W dniu 12.04. (piątek) w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie teatralne pt. ,,Złośliwości jej królewskiej mości". Koszt przestawienia - 10 zł.

WAŻNE!

Informujemy, że w naszym przedszkolu pojawił się przypadek choroby rumień zakaźny, w związku z tym prosimy o obserwację dzieci a w razie potrzeby podjęcie stosownych krowków.

WYCIECZKA!!

W dniu 21.03.2024r.(czwartek), jedziemy na wycieczkę do kina Kijów na spektakl pt. ,,Roszpunka". Wyjazd o godzinie 9:20, powrót do przedszkola na obiad. Dzieci na wyjazd mają zapeniony prowiant (drożdzówka i soczek), dlatego nie muszą zabierać ze sobą żadnych plecaczków.

INFORMACJA

dotyczy:  „BUDOWA ŚCIEŻKI PIESZO-ROWEROWEJ ORAZ REMONT POBOCZA PRZY DRODZE POWIATOWEJ NR 1939K,UL. BRZEGI W RADZISZOWIE WRAZ Z BUDOWĄ PARKINGU PARK&RIDE RADZISZÓW CENTRUM”,

„Urząd Miasta i Gminy w Skawinie uprzejmie informuje, że w związku z wykonywaniem wyniesionego skrzyżowania u zbiegu ulic Brzegi, Jana Pawła II i Zawodzie w Radziszowie w dniach 4-5.03.2024r. wystąpią utrudnienia w ruchu i czasowe zamknięcia drogi. Prosimy o wybieranie alternatywnych dróg dojazdowych.

UWAGA!
W związku z katastrofą budowlaną w Dworze Dzieduszyckich decyzją nadzoru budowlanego wyłączony został z użytku budynek, teren wokół budynku i częściowo ulica Szkolna. Odpowiednie służby intensywnie pracują nad jak najszybszym przywróceniem ruchu na ulicy Szkolnej. W chwili obecnej trwają prace nad czasowym uruchomieniem ulicy Szkolnej dla ruchu pieszego i dowozu uczniów autobusem szkolnym.
      W trosce o bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zostawianie aut na parkingu przy Kościele i przejście pieszo do przedszkola wyznaczonym korytarzem ulicy Szkolnej.

BAL KARNAWAŁOWY!

wszystie dzieci na

BAL KARNAWAŁOWY,

który odbędzie się:

7.02. (środa) - gr. II

8.02. (czwartek) - gr. I

9.02. (piątek) - gr. III

WIGILIA PRZEDSZKOLNA

21.12. (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się WIGILIA.

Prosimy aby w tym dniu dieci przyszły odświętnie ubrane.

WARSZTATY KULINARNE Z PIECZENIA ŚWIĄTECZNYCH PIERNICZKÓW

12.12. (wtorek) w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty kulinarne z pieczenia świątecznych pierniczków, które poprowadzą panie z Koła Kobiet Twórczych z Radziszowa.